Dla majsterkowiczów

Eitech.

To zabawki konstrukcyjne z których zbudujemy pojazdy, obiekty i inne ciekawe konstrukcje. Zestaw składa się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów. Ta różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli.

Uczenie się poprzez robienie!

Dzięki naszym metalowym zestawom modelarskim otwieramy przed młodymi ludźmi cały świat mechaniki, z atrakcyjnymi modelami od 6+. Przykręcanie według instrukcji budowy, zmienianie modeli lub samodzielne konstruowanie czegoś nowego zachęca do kreatywności i trójwymiarowego myślenia, w tym poczucia osiągnięcia, jakim jest zbudowanie złożonego modelu własnymi rękami.

Nasza oferta modeli dla małych i dużych „śrubokrętów”.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, metalowe zestawy konstrukcyjne zawierają wszystkie poziomy trudności, w tym modele ze sterowaniem radiowym RC i zestawy eksperymentalne – po prostu wszystko, czego mogą marzyć fani budowania modeli.