Aktualności

Ugears

W naszym wieku ludzie wciąż chcą tworzyć swoimi rękami i umysłem, szukając tego satysfakcjonującego poczucia konstruowania czegoś własnoręcznie i zapraszając swoje dzieci i wnuki do niesamowitego świata mechaniki.

Jesteśmy odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Lub gdy szukasz nowej pasji i hobby. Wtedy też UGEARS jest strzałem w dziesiątkę.
Możesz być spokojny o trwałość naszych produktów. Przed ujrzeniem światła dziennego każdy z naszych modeli przechodzi szereg punktów kontrolnych. Sprawdzone miejsce pozyskania sklejki (tak, tej pachnącej olchą sklejki), kontrola jakości produkcji i intuicyjna instrukcja. Te czynniki sprawiają, że na pewno złożysz swój model. Czyli będziesz zadowolony z pracy własnych rąk.

PIKO

PIKO

Klasycznym produktem dzięki któremu firma PIKO stała się znana na całym świecie są modele kolejek.

W rozmiarach H0 (skala 1:87) jak i G (skala ~ 1:25) PIKO oferuje miłośnikom modeli kolejowych kompletne rozwiązania. Różnego rodzaju lokomotywy, wagony osobowe i towarowe, a także modele budownictwa oraz tory typu PIKO A-Gleis i PIKO G-Gleis stanowi zatem wszystko co potrzebne jest miłośnikom modeli kolejowych do realizacji swej pasji.

Atrakcyjne i niedrogie zestawy startowe PIKO-Start-Sets w obu rozmiarach H0 i G oferują idealną możliwość rozpoczęcia przygody z modelarstwem kolejowym.

Także dla miłośników rozmiaru TT (skala 1:120) oraz N (skala 1:160) znajdziemy dokładnie odwzorowane, pełne szczegółów oraz atrakcyjne cenowo modele.

Teifoc

Kamienne zestawy konstrukcyjne teifoc – buduj kamień na kamieniu, używając prawdziwych wypalanych cegieł i zaprawy!

Niezależnie od tego, czy jest to dom wolnostojący, zamek rycerski czy drapacz chmur — zestawy teifoc do konstrukcji z kamienia zapewniają młodym i starym architektom prawdziwe wrażenia z budowania.

100% naturalny! Używamy wysokiej jakości, specjalnie oczyszczonej gliny jako materiału do produkcji cegieł w naszych kamiennych zestawach budowlanych, które ugniatamy i kształtujemy w naszych cegielniach, tak jak oryginalne cegły, a następnie wypalamy w specjalnie opracowanej komorze spalania ciągłego.

Dla majsterkowiczów

Eitech.

To zabawki konstrukcyjne z których zbudujemy pojazdy, obiekty i inne ciekawe konstrukcje. Zestaw składa się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów. Ta różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli.

Uczenie się poprzez robienie!

Dzięki naszym metalowym zestawom modelarskim otwieramy przed młodymi ludźmi cały świat mechaniki, z atrakcyjnymi modelami od 6+. Przykręcanie według instrukcji budowy, zmienianie modeli lub samodzielne konstruowanie czegoś nowego zachęca do kreatywności i trójwymiarowego myślenia, w tym poczucia osiągnięcia, jakim jest zbudowanie złożonego modelu własnymi rękami.

Nasza oferta modeli dla małych i dużych „śrubokrętów”.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, metalowe zestawy konstrukcyjne zawierają wszystkie poziomy trudności, w tym modele ze sterowaniem radiowym RC i zestawy eksperymentalne – po prostu wszystko, czego mogą marzyć fani budowania modeli.